www.cvonline.hu

Összeszerelési csoportvezető

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 915344
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Budapestre, a IV. kerületi Európa Center ipari parkba elektronikai termékek gyártásával foglalkozó nemzetközi partnercégünk megbízásából keresünk összeszerelési csoportvezető munkakörbe munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Koordinálni az összeszerelési munkákat, annak különböző fázisait
  • Összeszerelőket irányítani, termelési kapacitást felmérni
  • Termékdokumentáció alapján termelési dokumentációt készíteni
  • Kapcsolattartás a fejlesztőkkel angol nyelven
  • Felelős a termelési határidő és minőség betartásáért
  • Termelésben felmerülő problémákat megoldani

Elvárások:

  • Hasonló, termelésben szerzett tapasztalat legalább technikus szinten
  • Elektronikai irányultság
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat
  • Egyműszakos munkarend
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Közeli lakhely

Amit kínálunk:

  • Multinacionális és modern munkakörnyezet
  • BKV bérlet biztosítása (próbaidő után)

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, a Link megjelenítéset követően várjuk a Link megjelenítése!