Összeállító, ragasztó munkatársakat keresünk betanított munkára INTS/BK/016

  • A hirdetés 380 napja lejárt

Pályakezdő vagy tapasztalattal rendelkező összeállító, ragasztó munkatársakat keresünk betanított munkakörbe

Feladatok:

Elkészült műanyag sablonok összeállítása

Elkészült műanyag sablonok ragasztása

Elvárások:

Általános iskolai végzettség

Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Jó kézügyesség

Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkaidő:

Hétfőtől péntekig 8 órába, 2 műszakban (6:00-14:00; 14:00-22:00). A műszakokat előre egyeztetik. Esetenként éjszakai és hétvégi munkavégzés is várható.

Munkavégzés helye:

Fót (a távolsági bérlet 86 %-át fizetjük)

Kezdés:

Azonnal, megegyezés szerint

Amennyiben hirdetésünk felkelette a figyelmét, kérjük, küldje önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő