www.cvonline.hu

Orvostudományi vizsgálati koordinátor

  • A hirdetés 137 napja lejárt

Feladatok:

  • orvostudományi és klinikai vizsgálatok koordinálása, akár párhozamosan több vizsgálatot is
  • vizsgálati protokollok magyar és angol nyelven történő értelmezése, adaptálása a rendszerbe
  • vizsgálati dossziék összeállítása, kezelése, eredmények dokumentálása
  • minőségügyi dokumentumok készítése és kezelése
  • orvosokkal, egészségügyi személyekkel történő folyamatos – napi szintű helyszíni és telefonos kapcsolattartás
  • a megbízóval történő folyamatos kapcsolattartás
  • ismertetők prezentálása az egészségügyi intézményekben
  • vizsgálati minták biztosítása

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs képesség,
  • megbízhatóság,
  • nagy teherbírás,
  • kiemelkedő logisztikai képesség,
  • nagy utazási hajlandóság,
  • rugalmasság, pontosság és precizitás,
  • nagyfokú dokumentációs fegyelem

Szükséges képzettség: felsőfokú végzettség - egészségügyi vagy természettudományok területén szerzett felsőfokú minősítés

Előnyt jelent:

  • orvoslátogatói tapasztalat
  • klinikai vizsgálatok, emberen végzett orvostudományi kutatások területén szerzett tapasztalat
  • GCP oklevél
  • klinikai vizsgálatok monitorozásában, koordinálásában szerzett tapasztalat

Nyelvtudás: minimum középszintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és a pozíció megjelölésével lehet az alábbi címen.

Helyek Debrecen
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Klinikai kutatási munkatárs, Klinikai kutatási vezető
Gyártás / Termelés
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol