www.cvonline.hu

Orvostechnikai Tanácsadó

Partnerünk, hazánkban egyedi, radiológiai orvosi szoftvereket fejlesztő üzletágához keresünk

pozícióba tapasztalt munkatársat.

Feladatok:

  • Azon egészségügyi intézményekkel való kapcsolattartás hazánkban és Németországban, akik Partnerünk képalkotó szoftvereit alkalmazzák a mindennapokban
  • Kórházak, klinikák igényeinek, felmérése, majd ezek alapján a szoftverhez kapcsolódó specifikáció elkészítése
  • Tanácsadás és szakértői segítség nyújtás a szoftver alkalmazásában
  • Kapcsolattartás, valamint a szükséges klinikai ismeretanyag átadása a szoftverfejlesztő kollégák részére

Elvárások:

  • Klinikai, kifejezetten radiológiai területhez kapcsolódó releváns, legalább 4-5 éves szakmai tapasztalat orvosi (preferált), operátori, rendszerüzemeltető vagy technikusi munkakörben
  • Kórházi képfeldolgozó rendszerekben ismerete felhasználói szinten
  • RIS/PACS informatikai rendszerek ismerete
  • Felsőfokú diploma
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Műszaki érzék
  • Nagyfokú utazási hajlandóság (bel- és külföld egyaránt)

Előnyt jelent:

  • Orvosi diploma
  • Német nyelvismeret
  • Vezetői / Tanácsadási tapasztalat
  • Informatikai képesítés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Multikulturális csapat
  • Változatos, érdekes feladatok mind kórházi, mind műszaki területen
  • Egyedülálló lehetőség, hogy részese legyen a jövő orvostechnikai szoftverének megalkotásában

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el napra kész szakmai önéletrajzát magyar és angol/német nyelven a verest@mphil.hu e-mail címre!

Kategória IT / Informatika, Egészségügy / Szociális ellátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Külföld, Budapest