Megbízható, dinamikusan fejlődő orvostechnikai berendezéseket gyártó partnerünk részére keresünk

ORVOSTECHNIKAI SALES MENEDZSER

(HF 10-7023)

munkatársat.

Feladatai

  • A cég termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése,
  • Új ügyfelek felkutatása, kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel,
  • Árajánlatok készítése,
  • Folyamatos versenytárselemzés, piaci trendek követése,
  • Részvétel és képviselet a szakterület tudományos konferenciáin és kiállításain.

Elvárások

  • Orvosi, műszaki vagy fizikusi végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Klinikai, preklinikai, farmakológiai készülékek, szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Alkalmanként utazási lehetőség külföldi országokba.

Egyéb

  • Munkakezdés: Akár azonnal
  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
kérjük, küldje el önéletrajzát a „HF 10-7023” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése