www.cvonline.hu

Orvostanácsadó

  • A hirdetés 727 napja lejárt

 A világ legnagyobb generikus gyógyszercégének magyarországi vállalata,  a

                                                                        Teva Gyógyszergyár Zrt. Kereskedelmi Vezérigazgatósága

 munkatársat keres  Budapesten történő munkavégzésre

A TEVA Gyógyszergyár Zrt. hisz abban, hogy egy céget a munkatársai tesznek sikeressé és rajtuk keresztül ítéli meg a piac a tevékenységét. Ezért fordítunk különös figyelmet a szakmailag felkészült, tapasztalt munkatársak kiválasztására. A szakértelmen túl nagyra értékeljük, ha munkatársaink magukénak érzik a cég hitvallását, mely a vezető piaci pozíció megszerzésén túl az emberi és kulturális értékek megőrzését is fontosnak tartja.

A Teva Gyógyszergyár Zrt. méltán büszke a széles támogatási rendszerére, mely a sport, a kultúra, az oktatás valamint a hátrányos helyzetű családok és gyermekek megsegítésére terjed ki.

Munkakörrel kapcsolatos elvárások:

  • Orvosi egyetemi végzettség
  • 2 – 3 év klinikai tapasztalat
  • Belgyógyász, onkológus, immunológus szakvizsga előnyt jelent
  • Klinikai kutatásban való jártasság előnyt jelent
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Motiváltság, proaktivitás és mobilitás

Munkaköri feladatok:

  • Orvos szakmai, tudományos háttér biztosítás a terápiás területein és a felmerülő kérdések megválaszolása (belső és külső ügyfelek számára),
  • A Sales & Marketing, a Klinikai Kutatás és más osztályok számára orvos szakértői támogatás (receptköteles és OTC gyógyszerek, étrend-kiegészítők és orvostechnikai eszközök)
  • A látogatói csapat orvos szakmai képzése
  • A terápiás területein a stratégiai és termékbevezetéssel kapcsolatos döntések háttértámogatása
  • KOL kapcsolatok kiépítése és támogatása
  • Szakmai rendezvényeken való részvétel a cég képviseletében (hazai és külföldi)
  • Klinikai vizsgálatok támogatása
  • A Medical Compliance biztosítása

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • folyamatos képzések

Ha szeretnél egy dinamikus, professzionális, folyamatosan növekvő cég csapatának tagja lenni, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a következő címre: Link megjelenítése

                                                                                         TEVA. A minőségi gyógyszer.

                                                                                  Csatlakozz most a Teva csapatához!

Helyek Budapest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő