Biztos háttérrel rendelkező gyógyszeripari megbízónk számára keresünk

 ORVOSSZAKÉRTŐT

(Klinikai területre)

 (HF 9-6737)

 Budapestre.

Feladatai

  • Termékfejlesztési javaslatok felvetése, orvos-szakmai értékelések készítése,
  • A készítmények alkalmazási előírásainak és betegtájékoztatóinak elkészítése, folyamatos karbantartása,
  • Klinikai szakértői jelentések készítése,
  • Orvos-szakmai kérdések megválaszolása.

Elvárások

  • Orvos végzettség,
  • Orvosi szakmai tapasztalat (belgyógyászati és/vagy kardiológus, diabetológus, endokrinológus, onkológus, immunológus, rheumatológus, nőgyógyászati területen),
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás (írás, olvasás),
  • Jó együttműködési képesség.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkakezdés: Akár azonnal
  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
kérjük, küldje el önéletrajzát a „HF 9-6737” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése