www.cvonline.hu

Orvosszakértő manager

  • A hirdetés 444 napja lejárt

Fitnesz, egészségmegőrzés és rehabilitáció területen működő, exportáló, kereskedelmi és gyártó vállalat orvos kollégát keres szakmai kompetenciák biztosítására az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • a társaság által gyártott és exportált fitnesz- ill. egészségmegőrzést és rehabilitációt támogató elektronikai eszközök orvosszakmai támogatása
  • a partnereknek tartott oktatások és tréningek lebonyolítása
  • szakmai és oktatási anyagok létrehozása
  • részvétel a kutatás-fejlesztésben
  • szakmai együttműködések kialakítása egyetemekkel, partnerekkel, kutatóintézetekkel
  • termékdokumentációk kezelése, megszerkesztése
  • kiállításokon, konferenciákon való részvétel

Elvárások:

  • orvosi egyetemi diploma
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • egészségmegőrzés, rehabilitáció és fitness érdeklődési kör
  • alapvető műszaki érzék
  • kiváló prezentációs készség
  • önálló munkavégzés, agilitás
  • precizitás, megbízhatóság
  • eredményorientált gondolkodásmód és hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Kizárólag nemzetközi piacra dolgozó vállalat, fiatalos, lendületes, egészségtudatos és fitt csapat, versenyképes bérezés.

Friss diplomások, pályakezdők és PHD hallgatók jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye: Budapest

Pályázatokat (fényképes szakmai önéletrajz) a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:

Helyek Budapest
Pest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Oktatás / Képzés
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol