Biztos háttérrel rendelkező gyógyszeripari megbízónk számára keresünk munkatársat

ORVOSSZAKÉRTŐ

(HF 12-8413)

pozícióba.

Feladatok:

  • Generikus termékfejlesztési javaslatok felvetése, orvos-szakmai értékelések készítése
  • A készítmények fejlesztési tervének, a fejlesztésekhez szükséges vizsgálatok vizsgálati tervének elkészítésében való közreműködés
  • A vizsgálati eredmények feldolgozása, klinikai dokumentáció elkészítése
  • Alkalmazási előírások, betegtájékoztatók elkészítése
  • Szakmai kérdések megválaszolása

Elvárások:

  • Orvosi végzettség
  • Klinikai területen szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelkedő fizetés

Egyéb:

  •   Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8413"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése