Biztos háttérrel rendelkező gyógyszeripari megbízónk számára keresünk munkatársat

ORVOSSZAKÉRTŐ

 (HF 10-7216)

pozícióba.

Feladatok

  • Készítmények orvos szakmai értékelése,
  • Termékfejlesztési javaslatok felvetése,
  • Betegtájékoztatók készítése,
  • Klinikai szakértői jelentések írása.

Elvárások

  • Orvosi végzettség,
  • Pályakezdő és tapasztalt orvosok jelentkezését is várjuk,
  • Angol nyelvtudás írás-olvasás szintjén.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Kiemelkedő fizetés.

Egyéb

  • Munkakezdés: Akár azonnal,
  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7216"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése