www.cvonline.hu

Orvoslátogató

  • A hirdetés 684 napja lejárt

 A világ legnagyobb generikus gyógyszercégének magyarországi vállalata,  a

Teva Gyógyszergyár Zrt. Kereskedelmi Vezérigazgatóság OTC Üzletága

munkatársat keres  az ország egész területéről.

Hiszünk abban, hogy egy céget a munkatársai tesznek sikeressé és rajtuk keresztül ítélik meg a tevékenységét. Ezért fordítunk különös figyelmet a szakmailag felkészült, tapasztalt munkatársak kiválasztására. A szakértelmen túl nagyra értékeljük, ha munkatársaink magukénak érzik cégünk hitvallását, mely a vezető piaci pozíció megszerzésén túl az emberi és kulturális értékek megőrzését is fontosnak tartja.

Feladatok:

  • vény nélküli termékek ismertetése gyermekorvosoknak
  • kapcsolatépítés és fenntartás a célcsoportba tartozó orvosokkal
  • a cég képviselete szakmai rendezvényeken

Munkakörrel kapcsolatos elvárások:

  • egészségügyi végzettség (orvos, gyógyszerész, biológus, eü. főiskola, elsősorban védőnő)
  • gyógyszeripari, orvoslátogatói, gyermekorvos-látogatói tapasztalat előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (World, Excel, Outlook)
  • kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő képesség
  • kiemelkedő eladási-, tárgyalási és meggyőző készség
  • határozott, proaktív, céltudatos személyiség
  • kreatív, jó problémamegoldó képesség,
  • önálló munkavégzés, jó munkabírás

Amit nyújtunk:

  • kiemelkedő munka környezet: a Teva OTC üzletága a Procter & Gamble és a Teva vegyesvállalatának része. A világ vezető FMCG- és generikus gyógyszercégeinek közös vállalata egyedi multinacionális környezetet biztosít
  • kiváló csapat
  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások (pl. cégautó, telefon, jutalék)
  • tanulási és folyamatos fejlődési lehetőség, folyamatos képzések

Ha szeretnél egy dinamikus, professzionális, folyamatosan növekvő cég csapatának tagja lenni, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a következő címre: Link megjelenítése

                                                                                               Csatlakozz hozzánk most!

                                                                        Teva. Magyar gyógyszergyártás világszínvonalon.