www.cvonline.hu

Orvoslátogató

  • A hirdetés 635 napja lejárt

Cégünk több mint 25 éve forgalmaz fogászati és fogtechnikai berendezéseket, eszközöket és anyagokat. Célkitűzésünk az általunk képviselt gyártók maradéktalan képviselete és vevőink igényeinek kielégítése. Termékeinkkel lefedjük a fogorvosi szakma szinte teljes anyag-, eszköz- és berendezés igényét.

 Ügyfélkörünk bővítéséhez most új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kapcsolatépítés és fenntartás a célcsoportba tartozó orvosokkal
  • Aktív szerep szakmai rendezvények szervezésében, valamint orvos továbbképző rendezvényen
  • Prezentációk tartása
  • A megrendelések, ügyfél kérdések és hozzá kapcsolódó folyamatban lévő tevékenységek kezelése
  • Ügyfél elégedettség és hozzá kapcsolódó folyamatban lévő tevékenységek felügyelete
  • Egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • Legalább középfokú végzettség (előny: további egészségügyi tanulmányok)
  • Kiemelkedő tárgyalási készség
  • Társalgási szintű angolnyelv-tudás
  • Meggyőző érvelési képesség és értékesítési tudás
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • Magas fokú koncentrációs készség, részletekre történő odafigyelés
  • Kitartó, udvarias személyiség, optimista hozzáállás
  • Üzleties megjelenés

Előnyt jelent:

  • Orvoslátogatói tapasztalat
  • Fogászati termékek ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amit kínálunk:

  • Érdekes, változatos feladatok
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy 25 éve sikeresen működő cégnél
  • Szakmai fejlődési-előrelépési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kellemes munkakörnyezet

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol