www.cvonline.hu

Orvoslátogató

  • A hirdetés 460 napja lejárt

A Goodwill Pharma Consulting

123pharmajobs üzletága, gyógyszeripari partnercége megbízásából

munkatársat keres, Budapestre és több vidéki nagyvárosba.

Feladatok:

  • a cég OTC termékeinek ismertetése a célcsoportba tartozó háziorvosokkal és a bőrgyógyász, nőgyógyász szakorvosi réteg körében;
  • készítmények előnyeinek ismertetése;
  • szakmai rendezvényeken való részvétel a cég képviseletében.

 Követelmények, elvárások:

  • gyógyszerpromóciós törvényeknek megfelelő végzettség;
  • orvoslátogatói munkakörben szerzett tapasztalat
  • ápolt, igényes megjelenés;
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • motivált, proaktív személyiség;
  • utazási hajlandóság;
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély;
  • angol nyelv ismerete;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent:

  • ha a jelölt már rendelkezik kialakult kapcsolatrendszerrel a térség háziorvosaival és/vagy a szakorvosi célcsoport valamelyikével;
  • kozmetikai tapasztalat.

Kérjük magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre szíveskedjen küldeni.