www.cvonline.hu

Orvoslátogató

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.27.
Jelentkezési határidő: 2015.09.16.

Pozíció leírása / Job description

Gyógyszeripari szektorban tevékenykedő partnerünk megbízásából tehetséges és sikerorientált Orvoslátogató kollégát keresünk.

Feladatok:

-Az éves meghatározott tervek szerinti forgalom biztosítása és növelése
- Kapcsolattartás a terület egészségügyi szakembereivel
- Új készítmény bevezetésének gyorsítása és az eredményes piaci szereplések elősegítése
- A cég készítményeinek ajánlása, értékesítése
- Orvoslátogatások megtervezése és lebonyolítása
- Jelentések készítése a vezetőség részére

Elvárások:

- Felsőfokú egészségügyi/biológusi/vegyészi végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Számítógépes felhasználói ismeretek
- B kategóriás jogosítvány
- Önállóság, sikerorientáltság, kitartás, határozott fellépés, kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő-, szervező készség

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Multinacionális környezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -