www.cvonline.hu

Orvoslátogató

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2015.05.07.
Hirdetés azonosító: 903649

Ügyfelünk egy közepes méretű piacvezető FMCG vállalat. Már több mint 10 éve kulcsfontosságú szerepet tölt be a tápszergyártásban világszerte.

Jelenleg ORVOSLÁTOGATÓ munkakörbe keresünk új kollégát Budapest területére.

Feladatok:

- Az éves meghatározott tervek szerinti forgalom biztosítása és növelése
- Kapcsolattartás a terület egészségügyi szakembereivel a hatékony piaci információk szerzése céljából
- Új készítmény bevezetésének gyorsítása és az eredményes piaci szereplések elősegítése
- A cég készítményeinek ajánlása, értékesítése
- Orvoslátogatások megtervezése és lebonyolítása
- Partner adatbázis naprakész nyilvántartása
- Jelentések készítése a vezetőség részére

Elvárások:

- Minimum 2 éves orvoslátogatói munkakörben vagy gyógyszeripari cégnél értékesítői pozícióban szerzett tapasztalat
- Felsőfokú egészségügyi/biológusi/vegyészi végzettség
- Számítógépes felhasználói ismeretek
- B kategóriás jogosítvány
- Önállóság, sikerorientáltság, kitartás, határozott fellépés, kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő-, szervező készség

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Multinacionális környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján