www.cvonline.hu

Orvoslátogató

  • A hirdetés 712 napja lejárt

 A világ legnagyobb generikus gyógyszercégének magyarországi vállalata,  a

                                                                                 Teva Gyógyszergyár Zrt. Kereskedelmi Vezérigazgatósága

munkatársat keres  Vas és Zala megyében történő munkavégzésre

A TEVA Gyógyszergyár Zrt. hisz abban, hogy egy céget a munkatársai tesznek sikeressé és rajtuk keresztül ítéli meg a piac a tevékenységét. Ezért fordítunk különös figyelmet a szakmailag felkészült, tapasztalt munkatársak kiválasztására. A szakértelmen túl nagyra értékeljük, ha munkatársaink magukénak érzik a cég hitvallását, mely a vezető piaci pozíció megszerzésén túl az emberi és kulturális értékek megőrzését is fontosnak tartja.

A Teva Gyógyszergyár Zrt. méltán büszke a széles támogatási rendszerére, mely a sport, a kultúra, az oktatás valamint a hátrányos helyzetű családok és gyermekek megsegítésére terjed ki.

Munkakörrel kapcsolatos elvárások:

  • Felsőfokú egészségügyi végzettség (orvos, gyógyszerész, biológus, eü. főiskola)
  • Gyógyszeripari tapasztalat előnyt jelent
  • Jó üzleti érzék
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Határozott, proaktív, céltudatos személyiség
  • Kreatív, önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Vas vagy Zala megyében lévő lakóhellyel rendelkezik
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word) előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • folyamatos képzések

Ha szeretnél egy dinamikus, professzionális, folyamatosan növekvő cég  csapatának tagja lenni, küldd el  fényképes  szakmai  önéletrajzodat a következő címre: Link megjelenítése

                                                                                 TEVA. A minőségi gyógyszer.

                                                                           Csatlakozz most a Teva csapatához!

Helyek Vas
Zala
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő