www.cvonline.hu

Orvoslátogató

  • A hirdetés 1020 napja lejárt

Állás azonosító: 1836
Munkavégzés helye: Bátonyterenye, Hatvan, Pásztó, Salgótarján, Szécsény
Szakterület: Kereskedelem és marketing
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Pozíciók száma: 1
Jelentkezési határidő: 2014.07.31.

Főbb feladatok

  • A társaság promócionált termékeinek az adott piaci területen történő ismertetése
  • Kapcsolatépítés és fenntartás a célcsoportba tartozó orvosokkal
  • különböző promóciós kampányok előkészítésében és lebonyolításában való részvétel
  • A cég képviselete szakmai rendezvényeken

Munkakör betöltésének feltételei

  • Kizárólag orvos és/vagy gyógyszerész végzettség
  • Kitartó, sikerorientált személyiség
  • Szakorvos és háziorvos látogatói tapasztalat (min. 3 év)
  • B kategóriás jogosítvány

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • A minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Középszintű angolnyelv- tudás

Jelentkezés: az alább megadott Link megjelenítése" target="_blank">linken.

Helyek Heves
Nógrád
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő