www.cvonline.hu

ORVOSLÁTOGATÓ

  • Frissítve 19 napja

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából

ORVOSLÁTOGATÓ MUNKATÁRSAT

keresünk.

Feladatok:

  • Háziorvosok, szakorvosok látogatása Nógrád -, Heves -, Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén;
  • Gyógyszerkészítmények ajánlása.

Elvárás:

  • egészségügyi főiskolai, orvosi, gyógyszerészi, fogorvosi, biológusi, vegyész végzettség;
  • 1-2 éves orvoslátogatói tapasztalat;
  • gépjármű-vezetési engedély és vezetési tapasztalat.

Partnerünk kiváló munkakörülményekkel, korrekt fizetéssel, széleskörű juttatásokkal támogatja a feladat ellátását.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás, Értékesítés / Kereskedelem, Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest