www.cvonline.hu

ORVOSLÁTOGATÓ

  • A hirdetés 87 napja lejárt

Magyarországon most induló svájci tulajdonú gyógyszerforgalmazó cég részére több országrészre keresünk új kollégát. Cégünkhöz Országosan keresünk  Munkatársat:

Feladatok:

  • A cég termékeinek értékesítése
  • Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása, kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Konkurenciafigyelés
  • Kapcsolattartás stratégiai ügyfelekkel
  • Ajánlatok, szerződések elkészítése és nyilvántartása
  • Direkt kampányok lebonyolítása
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • Reportok és jelentések készítése a Management és a tulajdonos felé

Elvárások:

  • Egészségügyi végzettség
  • Értékesítési tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számlaképesség
  • Felhasználói szintű, élő számítástechnikai ismeret (Excel, Word, Outlook)
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Vevőközpontú gondolkodásmód, sikerorientált személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzés, proaktivitás
  • Kifogástalan megjelenés

Előny:

  • Kiterjedt, releváns kapcsolati tőke Pulmonológus, Fül-orr-gégész, Bőrgyógyász, Plasztikai sebész
  • Több éves tapasztalat
  • Idegen nyelvtudás

Munkavégzés helye: Országos

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és szakmai háttere megfelel az elvárásoknak várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges