www.cvonline.hu

Orvoslátogató

  • Company_icon ExtractumPharma Zrt.
  • Location_icon Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron, Veszprém megye, Budapest és környéke
  • Date_icon 2016.09.21.

Magyar gyógyszergyártó vállalat
Vényköteles, generikus gyógyszereket gyártó cég munkatársat keres
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • vényköteles termékek ismertetése háziorvosok és szakorvosok számára

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • törvény által meghatározott végzettséggel rendelkezik: egészségügyi főiskola, orvos, biológus, gyógyszerész, vegyész
  • kiváló kommunikációs képesség
  • jó problémamegoldó képesség, önállóság
  • saját gépkocsi, jogosítvány és autóvezetési gyakorlat
  • számítógépes ismeretek
  • üzleti szemlélettel bíró személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • megbecsülés és hosszú távú munkalehetőség,
  • biztos munkahely, fejlődés lehetőség
  • rendszeres szakmai továbbképzések

Szükséges tapasztalat:

  • mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron, Veszprém megye, Budapest és környéke

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Munkavégzés helye Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron, Veszprém megye, Budapest és környéke
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás, Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest, Veszprém