www.cvonline.hu

Orvoslátogató

  • A hirdetés 482 napja lejárt

Laboratóriumi diagnosztikum nagykereskedelmi vállalat munkatársat keres

Orvoslátogatói munkakörbe

Országos működési területtel

Feladatok:

  • Az éves meghatározott tervek szerinti forgalom biztosítása, és növelése
  • Kapcsolattartás a terület egészségügyi szakembereivel a hatékony piaci információk szerzése céljából
  • A piac és a versenytársak, ill. azok tevékenységének nyomon követése
  • Új készítmények bevezetésének gyorsítása és az eredményes piaci szereplések elősegítése
  • A cég készítményeinek ajánlása, értékesítése, akciók lebonyolítása
  • Orvoslátogatások megtervezése és lebonyolítása
  • Partner adatbázis naprakész nyilvántartása, éves jelentés készítése a beszállítók felé

Elvárások:

  • Orvoslátogatói munkakörben vagy gyógyszeripari cégnél értékesítői pozícióban szerzett tapasztalat előny
  • Felsőfokú egészségügyi végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, önálló részvétel a külföldi tréningeken, sales meetingeken
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önállóság, sikerorientáltság, kitartás, határozott fellépés, kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő-, szervező készség
  • Üzleti és értékesítői szemlélet, eredményorientált személyiség

  Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag: céges autó, mobiltelefon, számítógép, cafetéria
  • Rendszeres szakmai továbbképzés
  • Érdekes, változatos, kihívást jelentő munka

Munkavégzés helye:

1031 Budapest, Szentendrei út 176

 Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol