www.cvonline.hu

ORVOSLÁTOGATÓ - Veszprém megye

  • A hirdetés 972 napja lejárt

Magyarország piacvezető gyógyszeripari cége megbízásából keresünk orvoslátogatói tapasztalattal rendelkező

ORVOSLÁTOGATÓT

1 éves határozott idejű szerződéssel az alábbi feladatok ellátására:

kardiológiai és diabetológiai készítmények ismertetése háziorvosok körében.

Földrajzi terület: Veszprém megye

Elvárás:

  • Orvos / gyógyszerész / biológus / egészségügyi főiskolai végzettség
  • Legalább 1 éves orvoslátogatói tapasztalat
  • Önállóság
  • Proaktív személyiség

Amit kínálunk:

  • Vonzó kompenzációs csomag
  • Kiváló szakmai háttér, folyamatos képzés
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok

Helyek Veszprém
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű