www.cvonline.hu

Orvoslátogató originális termékvonalra

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2015.03.19.
Hirdetés azonosító: 898214

Ha orvoslátogató vagy de többre vágysz,
ha az originális, innovatív termékekkel szeretnél foglalkozni, amelyekre ki van éhezve a szakma,
ha érdekel a diabetológia, és szeretsz szakmai eszmecseréket folytatni az orvosokkal,

Partnerünk az egyik legnagyobb gyógyszeripari vállalat, amely folyamatos innovációival a piac élén áll!

Feladatok:

- orvosok, szakorvosok látogatása Pest és Nórád vagy Pest és Heves megye területén
- termékismertetés

Elvárások:

- orvoslátogatás területén szerzett minimum 3 éves tapasztalat
- egészségügyi végzettség (orvos vagy gyógyszerész diploma preferált)
- önálló munkavégzés
- középfokú angol nyelvtudás
- meglévő diabetológiai-belgyógyász kapcsolatrendszer előny

Amit kínálunk:

- kiváló juttatási csomag, kiemelkedő alapfizetéssel
- folyamatos képzések
- fejlődési lehetőség
- egy elit csapat tagja lehetsz

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a