www.cvonline.hu

Orvoslátogató molekuláris diagnosztika területre

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.09.11.
Hirdetés azonosító: 913976

Innovatív, molekuláris diagnosztika területén tevékenykedő partnerünk számára keresünk lelkes orvoslátogatókat Magyarország két régiójába (Dél-Nyugat és Észak-Kelet).

ha a sales a hivatásod, de fontos számodra, hogy a termékkel hozzásegítsd a betegeket a gyógyuláshoz,
ha érdeklődéssel figyeled a szakmai híreket a rákkutatás területén,
középfokon beszélsz angolul,
ha a szakmai tanácsadás is ugyan olyan fontos számodra és szívesen értékesítesz!

Feladatok:

-szakorvosok látogatása (onkológusok és gasztroenterológusok)
-tanácsadás a termékkel kapcsolatban
-szakmai anyagok feldolgozása

Elvárások:

-orvos vagy gyógyszerész végzettség
-legalább két éves tapasztalat onkológusok látogatásában organikus termékekkel
-lelkes, dinamikus személyiség
-jó kapcsolatteremtő készség
-mobilitás
-vezetői engedély

Előnyt jelent:
- orvostechnikai eszközök értékesítésében való jártasság

Amit kínálunk:

-családias környezet
-izgalmas, innovatív termék
-kiemelkedő juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a