www.cvonline.hu

Orvoslátogató - Heves és Nógrád megye

  • A hirdetés 729 napja lejárt

Krka Magyarország Kereskedelmi Kft.

keres munkatársat

 Orvoslátogató

munkakörbe

 Heves és Nógrád megyébe.

Feladat:

  • vényköteles termékek ismertetése háziorvosok, szakorvosok és patikák részére.

Elvárások:

  • törvény által meghatározott végzettséggel rendelkezik: egészségügyi főiskola, orvos, biológus, gyógyszerész, vegyész. Kizárólag a törvény által meghatározott végzettséggel várnánk a pályázatokat!
  • kiváló kommunikációs képesség,
  • jó problémamegoldó képesség, önállóság,
  • jogosítvány és autóvezetési gyakorlat,
  • számítógépes ismeretek,
  • terhelhető, üzleti szemlélettel bíró személyiség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • megbecsülés és hosszú távú munkalehetőség,
  • biztos munkahely, fejlődés lehetősége,
  • kiváló termékek,
  • rendszeres szakmai továbbképzések,
  • cégautó, telefon, bónusz.

Munkavégzés helye:

Heves és Nógrád megye területe

A fényképes önéletrajzokat a bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Nógrád
Heves
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő