www.cvonline.hu

Orvoslátogató - Észak-Pest és Nógrád megye

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.09.09.
Jelentkezési határidő: 2015.09.17.
Hirdetés azonosító: 950005
lejárt

Orvoslátogatót keresünk egy innovatív gyógyszeripari partnerünk megbízásából Észak-Pest és Nógrád megye egyes térségeibe.

Az orvoslátogató új termékek bevezetésével, továbbá a piacon lévő készítményekkel is foglalkozik majd.

Főbb feladatok:

- a cég innovatív gyógyszereinek ismertetése a célcsoportba tartozó háziorvosokkal és kardiológus/diabetológus szakorvosokkal
- folyamatosan szakmai kapcsolattartás a terület kardiológusaival és diabetológusaival
- készítmény előnyeinek ismertetése
- szakmai rendezvényeken való részvétel a cég képviseletében

A pozíció betöltéséhez szükséges a gyógyszerpromóciós törvényeknek megfelelő végzettség, továbbá az orvoslátogatói munkakörben szerzett tapasztalat. Előnyt jelent ha a jelölt már rendelkezik kialakult kapcsolatrendszerrel kardiológusok és diabetológusok vonatkozásában.

Motivált és proaktív jelöltek jelentkezését várjuk, akik szeretnének egy dinamikus, fiatalos csapat tagjaként innovatív készítménnyel foglalkozni. Az angol nyelvtudás előnyt jelent.Orvoslátogató - Észak-Pest és Nógrád megyeOrvoslátogató - Észak-Pest és Nógrád megye
Munkavégzés helye: Budapest