www.cvonline.hu

Orvoslátogató és patikalátogató

  • A hirdetés 74 napja lejárt

Magyar gyógyszergyártó vállalat
Vényköteles, generikus gyógyszereket gyártó cég munkatársat keres
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • vényköteles termékek ismertetése háziorvosok és szakorvosok számára
  • kereskedelmi akciók bonyolítása gyógyszertárakban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • törvény által meghatározott végzettséggel rendelkezik: egészségügyi főiskola, orvos, biológus, gyógyszerész, vegyész
  • kiváló kommunikációs képesség
  • jó problémamegoldó képesség, önállóság
  • saját gépkocsi, jogosítvány és autóvezetési gyakorlat
  • számítógépes ismeretek
  • üzleti szemlélettel bíró személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • megbecsülés és hosszú távú munkalehetőség,
  • biztos munkahely, fejlődés lehetőség
  • rendszeres szakmai továbbképzések

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Magyarország