www.cvonline.hu

Orvoslátogató értékesítő

  • A hirdetés 1347 napja lejárt

Dent-East Kft.

Fogorvosi kereskedő cég

keres munkatársat

munkakörbe

Feladatok:

  • Fogászati termékek eladásával kapcsolatos értékesítői feladat.
  • Fogorvosok látogatása és nekik való értékesítés.

Elvárások:

  • Eredményorientált gondolkodásmód.
  • Képesség önálló munkavégzésre és munkaszervezésre.
  • Jó fellépés és megjelenés.
  • Pozitív kisugárzás, jó kommunikációs készség, dinamizmus, gyors gondolkodás.
  • Vevőorientáltság minimum közép szintű kereskedői ismeretekkel, jó angol nyelvtudás, gépkocsi és „B” kategóriás jogosítvány.

Kötetlen munkaidő.

Amit kínálunk:

  • Több mint versenyképes, teljesítményarányos juttatási csomag,
  • Folyamatos képzés – szervezett tréningek,
  • Notebook, mobiltelefon.

Egyéb információ:

  • Cégprofil: fogászati kereskedő cég; fogászati gépek – eszközök – anyagok importja és itthoni forgalmazása.
  • Próbaidő: 3 hónap.
  • Tervezhető munkakezdés: 2014. február 10., legkorábban.

Munkavégzés helye:

Budapest XI. ker. iroda, ill. az ország területén a vevőknél.

A megadott e-mail címen fényképes szakmai önéletrajz beküldésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő