www.cvonline.hu

Orvoslátogató (Csongrád és Békés megye)

Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2014.10.24.
Hirdetés azonosító: 860817

Magyarország egyik piacvezető gyógyszeripari vállalata Orvoslátogató kollégát keres Csongrád és Békés megye területére. Ha többet szeretnél, mint állással rendelkezni, ha szeretnél egy emberköpontú,támogató cégkultúra része lenni, jelentkezz!

Feladatok:

- Kapcsolattartás az adott területen található szakorvosokkal
- Orvoslátogatások megtervezése és lebonyolítása
- Gyógyszerismertetés (diabetológia termékvonalon)
- Partner adatbázis naprakész nyilvántartása
- Szakmai fórumokon, kongresszusokon való részvétel
- Jelentések készítése a vezetőség részére

Elvárások:

- orvoslátogatói tapasztalat belgyógyászati, kardiológiai vagy diabétesz termékvonalon előnyt képez
- Preferáltan orvos, fogorvos, gyógyszerész végzettség
- B kategóriás jogosítvány
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
- Kiemelkedő eladási és tárgyalási készség
- Önállóság, sikerorientáltság, kitartás, határozott fellépés, kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő, szervező készség, terhelhetőség

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Megbízható, biztos hátterű cég
- Képzési lehetőségek
- Kiváló, dinamikus csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a