www.cvonline.hu

Orvoslátogató - Budapest

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.12.17.
Jelentkezési határidő: 2015.03.13.
Hirdetés azonosító: 887987
lejárt

Orvoslátógatót keresünk egy globális innovatív vállalat megbízásából Budapest területére.

A orvoslátogató kardiovaszkuláris és pulmonológiai termékek képviseletét fogja ellátni a területen.

Főbb feladatok:
- a cég innovatív gyógyszereinek ismertetése a célcsoportba tartozó orvosokkal
- kapcsolattartás a terület tüdőgyógyászaival, kórházak és szakrendelők látogatása
- terápiás előnyök ismertetése
- szakmai rendezvényeken való részvétel a cég képviseletében

A pozíció betöltéséhez szükséges az élettudományi diploma, továbbá az orvoslátogatói munkakörben szerzett tapasztalat. Motivált, energikus és proaktív jelöltek jelentkezését várjuk, akik szeretnének egy dinamikus csapat tagjaként piacvezető termékeket képviselni. Az angol nyelvtudás előnyt jelent.

Megbízónk szakmai képzéseket és fejlődési lehetőséget, továbbá versenyképes juttatási csomagot kínál.