www.cvonline.hu

Orvoslátogató Budapest

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.04.15.
Hirdetés azonosító: 761465

Pozíció leírása / Job description

Hisz a minőségi betegápolásban? A gyógyszergyártás, az orvosi konzultáció témaköre komfortos téma az Ön számára?
Stabil hátterű nagyvállatnál dolgozna? Akkor jelentkezzen most!

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából ORVOSLÁTOGATÓ munkatársakat keresünk BUDAPEST területére.

Feladatok:

- A cég készítményeinek ajánlása, értékesítése
- Kapcsolattartás az adott területen található orvosokkal, szakintézetekkel, szakrendelőkkel
- Orvoslátogatások megtervezése és lebonyolítása
- Partner adatbázis naprakész nyilvántartása
- Jelentések készítése a vezetőség részére

Elvárások:

- A törvényi előírásnak megfelelő felsőfokú egészségügyi egyetemi vagy főiskolai végzettség
- Minimum 1 éves orvoslátogatói tapasztalat elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez
- B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
- Önállóság, sikerorientáltság, kitartás, határozott fellépés, kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő-, szervező készség

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag; Autó, mobiltelefon, táblagép, kafetéria
- Biztos háttérrel rendelkező gyógyszeripari cég

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a