www.cvonline.hu

Orvoslátogató – Medical Sales Representative

  • A hirdetés 206 napja lejárt

A Szinapszis cégcsoport

 pozícióba munkatársat keres.

Dinamikusan fejlődő magyar cég, az egyik jelentős nemzetközi gyógyszeripari vállalattal együttműködve telefonos orvoslátogatói hálózat bővítését tervezi, melyhez munkatársakat keresünk.

Elvárások:

  • kizárólag elvégzett felsőfokú egészségügyi diploma,
  • kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség,
  • empatikus, türelmes, nyitott személyiség,
  • magabiztos fellépés,
  • eredményorientált, önálló személyiség,
  • elkötelezettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Szükséges végzettség

  • Egészségügyi felsőfokú végzettség (orvosi, gyógyszerész, eü. főiskolai diploma)

Feladatkör:

  • telefonos „orvoslátogatás”, orvosokkal való napi szintű kommunikáció és kapcsolattartás,
  • az értékesítési és marketing stratégiának megfelelő termékismertetés,
  • a gyógyszergyártó cég arculatának, üzletpolitikájának, marketing stratégiájának képviselete,
  • a cégről való pozitív szakmai kép és az orvosokkal való kollegiális viszony kialakítása.

Előny:

  • orvoslátogatói munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes (orvoslátogatói) fizetés,
  • dinamikus csapat,
  • jó munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

A fényképes magyar nyelvű önéletrajzot a fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk 2016. szeptember 01-ig.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő