www.cvonline.hu

Orvosi Szoftver Fejlesztő

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Partnerünk egy nemzetközi érdekeltségű orvosi eszközöket gyártó cég dinamikusan bővülő budapesti irodája.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladat:

  • Sorozatban gyártott orvosi berendezések szoftvereinek fejlesztése (C/C++)
  • A csoport tevékenységéhez tartozó orvosi berendezések megismerése
  • A vonatkozó orvosi és minőségügyi szabványok betartása
  • Dokumentáció

Elvárások:

  • Felsőfokú Villamosmérnöki végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, német előny
  • Linux alapú C/C++ és/vagy Matlab/Simulink tapasztalat
  • Orvosi területen szerzett fejlesztői tapasztalat előny
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Új technológiák, szabványok megismerése (pl. valósidejű programozás, orvosi szoftverek ergonómiai tervezése)
  • Informatikai-, nyelvi fejlődési, tanulási lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő csapat
  • Hosszú távú nemzetközi munkalehetőség
  • Külföldi szakmai kiküldetések lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag
Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest
Egyéb hasonló állások Önnek
DevOps Engineer - .NET, SQL tapasztalattal

PBS International Kft.

Megye:   Budapest ...
Budapest

Software Engineer in Test

HAYS Hungary Kft.

Your new company Our Customer builds digital i...
Budapest

Function developer

Multinacionális autóipari partnerünk számára k...