www.cvonline.hu

Orvosi Szoftver Fejlesztő

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Partnerünk egy nemzetközi érdekeltségű orvosi eszközöket gyártó cég dinamikusan bővülő budapesti irodája.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladat:

  • Sorozatban gyártott orvosi berendezések szoftvereinek fejlesztése (C/C++)
  • A csoport tevékenységéhez tartozó orvosi berendezések megismerése
  • A vonatkozó orvosi és minőségügyi szabványok betartása
  • Dokumentáció

Elvárások:

  • Felsőfokú Villamosmérnöki végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, német előny
  • Linux alapú C/C++ és/vagy Matlab/Simulink tapasztalat
  • Orvosi területen szerzett fejlesztői tapasztalat előny
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Új technológiák, szabványok megismerése (pl. valósidejű programozás, orvosi szoftverek ergonómiai tervezése)
  • Informatikai-, nyelvi fejlődési, tanulási lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő csapat
  • Hosszú távú nemzetközi munkalehetőség
  • Külföldi szakmai kiküldetések lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag
Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest
Egyéb hasonló állások Önnek
Russian speaking IT helpdesk agent

Exact Solutions Kft.

For our multinational partner we are looking fo...
Budapest

Software tester

SzoftvertesztelőPartnercégünk számára manuális ...
Budapest

Senior full stack web developer

Senior full stack fejlesztőMarketing és multimé...