www.cvonline.hu

Orvosi munkák Németországban

  • A hirdetés 1240 napja lejárt

Német orvosközvetítő vállalat magyar tanácsadójaként keresek minimum két éves tapasztalattal rendelkező asszisztensorvosokat és szakorvosokat németországi kórházakba és klinikákra.

Akiket keresünk:

  • Általános belgyógyászok,
  • Kardiológusok, (szívkatéter, illetve echokardiográfiás tapasztalat előnyt jelent)
  • Gasztroenterológusok, (endoszkópos tapasztalat előnyt jelent)
  • Tüdőgyógyászok, (bronhoszkópos tapasztalat előnyt jelent)
  • Pszichiáterek,
  • Aneszteziológusok,
  • Traumatológusok,
  • Ortopéd orvosok,
  • Neurológusok,
  • Reumatológusok,
  • Gyermekgyógyászok,
  • Szülész-nőgyógyászok,
  • Fül-orr-gégészek és Fej-nyaksebészek,
  • Háziorvosok,
  • Onkológusok,
  • Radiológusok.

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalat:

  • Orvosi egyetemi végzettség
  • minimum 2 éves tapasztalat
  • B2-es szintű német nyelvtudás

Juttatások:

Kezdő fizetés: 3500 EUR – 6500 EUR/hónap (végzettségtől és tapasztalattól függően)

Amit kínálunk:
  • Intenzív német nyelvtanfolyam szervezése szükség esetén, és annak előfinanszírozása (B1 és B2 szint).
  • Szakmai előmenetelének és kívánságainak megfelelő állás felkutatása.
  • Az állásinterjúra személyes kíséretet biztosítunk, és az utazással kapcsolatos Németországban felmerülő költségeit átvállaljuk (szállás, étkezés). Sikeres interjút követően 4-8 hét múlva lehetséges a munkakezdés.
  • Segítséget nyújtunk a németországi munkavállaláshoz szükséges dokumentumok előkészítésében és az orvosi hivatásűzési engedély beszerzésében (un. Approbáció).
  • A jelentkezőknek magyar nyelvű személyes segítséget nyújtok felmerülő kérdéseik és lehetséges problémáik esetén az álláskeresés és elhelyezkedés során, majd a munkavállalást követően is.
  • Segítség a költöztetésben.
  • Szolgáltatásunk a munkavállaló számára teljesen ingyenes.

Amennyiben érdeklődését felkeltettük, örömmel várjuk önéletrajzát és a mihamarabbi kapcsolatfelvételt. További kérdések esetén szívesen állunk rendelkezésére.

Kapcsolat:

Dóczy-Kiss Anna