www.cvonline.hu

Orvosi mikrobiológiai szakorvos, klinikai mikrobiológus

  • A hirdetés 397 napja lejárt

A Synlab Hungary Kft. budapesti mikrobiológiai laboratóriumába munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Orvosi mikrobiológiai szakorvos, klinikai mikrobiológus,

orvos, biológus validálói beosztásba

Feladatok:

  • Mikrobiológiai tevékenységek a 2 részleg egyikén:
    • klinikai bakteriológia, enterális diagnosztika, kórházhigiénés laboratóriumi vizsgálatok végzése, felügyelete, tenyésztési eredmények leolvasása, értékelése, ellenőrzése, leletek interpretálása, validálása és kiadása
    • szerológiai laboratóriumban: mikrobiológiai szerológiai vizsgálatok végzése, felügyelete, eredmények értékelése, ellenőrzése, leletek interpretálása, validálása és kiadása
  • kapcsolattartás és konzultáció a vizsgálatokat kérő orvosokkal, páciensekkel, hatósági szervekkel, referencia laboratóriumokkal, követve a jogszabályi előírásokat
  • a mikrobiológiai tevékenység szakmai előírásainak és jogi követelményeinek ismerete és alkalmazása a munka során
  • minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

Elvárások:

  • egyetemi végzettség: orvos, orvosi mikrobiológia szakvizsgával vagy biológus MsC, mikrobiológiai szakiránnyal vagy klinikai mikrobiológus szakvizsgával
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • gyakorlat a mikrobiológiai diagnosztika területén (klinikai bakteriológia, enterális diagnosztika és szerológia)
  • érvényes egészségügyi működési engedély

Amit nyújtunk:

  • kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • modern munkahely
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • kiszámítható, pontos bérkifizetés
  • cafeteria, egyéb szociális juttatások, teljesítményarányos jutalom

Munkavégzés:

  • munkavégzés helye Synlab Hungary Kft. Központi Mikrobiológiai Laboratóriuma, Budapest, IV. kerület Megyeri út.
  • 3 havi munkaidőkeret, csúsztatott munkarend, műszakpótlék elszámolással

Szakmai önéletrajzát a megpályázott pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre küldje.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő