www.cvonline.hu

Orvosi laboratóriumi adminisztrátor

  • A hirdetés 1055 napja lejárt

A Synlab Hungary Kft. azonnali kezdéssel budapesti laboratóriumaiba teljes munkaidős munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Elvárások:

  • érettségi
  • gépírás tudás ( 10 ujjas vakírás )
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • ügyfélorientált szemlélet
  • határozott, udvarias szóbeli kommunikáció
  • megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
  • monotonitás tűrése
  • jó munkabírás, terhelhetőség

Előny:

  • egészségügyi végzettség
  • orvosi laboratóriumban szerzett gyakorlat
  • angol nyelvismeret

Feladatok:

  • laboratóriumi programban adatrögzítés (beteg adatok, vizsgálati kérések) vizsgálatkérő adatlapokról
  • vizsgálati eredmények rögzítése jegyzőkönyvekről
  • adminisztratív feladatok
  • XXI. és IV. kerületi laborban:
           -csúsztatott munkarendben való részvétel
           -(munkaidő: 8-20 között)
           -vizsgálati minták átvétele, előkészítése, adminisztrációja

Munkavégzés helye:

  • Klinikai kémiai laboratórium – Budapest XXI. kerület
  • Mikrobiológiai laboratórium – Budapest IV. kerület
  • GENOID molekuláris diagnosztikai laboratórium- Budapest XII. kerület

(Szanatórium utca, Budakeszi határában)

Jelentkezését kizárólag a fizetési igény feltüntetésével fogadjuk el. Önéletrajzát a megpályázott pozíció és a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő