www.cvonline.hu

Orvosi laboratóriumi adminisztrátor

  • A hirdetés 979 napja lejárt

A Synlab Hungary Kft. azonnali kezdéssel budapesti laboratóriumába részmunkaidős

(4 és 6 órás) munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Elvárások:

  • középfokú egészségügyi végzettség
  • érettségi
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, gépírás tudás
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség

Előny:

  • orvosi laboratóriumban szerzett gyakorlat
  • angol nyelvismeret

Feladatok:

  • vérvételre, és/vagy vizsgálati minta leadására érkező Ügyfeleink fogadása, kezelése;
  • ehhez kapcsolódó adminisztráció végzése
  • számlakészítés, készpénzkezelés, pénzügyi feladatok ellátása
  • laboratóriumi programban adatrögzítés vizsgálatkérő adatlapokról

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Jelentkezését a fizetési igény és a megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi  e-mail címünkre küldje.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő