www.cvonline.hu

Orvosi készülékszerelő technikus

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Orvostechnikai eszközöket gyártó vállalathoz

KÉSZÜLÉKSZERELŐ TECHNIKUSOKAT

keresünk Budapestre, a IX. kerületbe!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Orvosi készülékek összeszerelése, tesztelése és csomagolása
  • Hibás alkatrészek ellenőrzése, kivétele a gyártásból
  • Minőségi követelmények betartása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Gyártásban szerzett tapasztalt előny
  • Pontos, rendezett, részletekre kiterjedő munkavégzés

Amit nyújtani tudunk:

  • Korrekt bérezés
  • Cafeteria
  • Biztos, bejelentett munkahely
  • 2 műszakos munkarend

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 17 14-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014