www.cvonline.hu

Orvosi asszisztens

  • A hirdetés 612 napja lejárt

A Derma-Art Magánbőrgyógyászat

orvosi asszisztens

munkakör betöltéséhez keres munkatársat, teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • az orvos munkájának segítése
  • vizsgálatok, kezelések előkészítése
  • adminisztráció
  • kapcsolattartás a páciensekkel

Az ideális jelölt motivált, munkájára és megjelenésére igényes, csapatjátékos.

Az egészségügyi végzettség (közép-vagy felsőfokú) elvárás, a gyakorlat és az angol/orosz nyelvtudás előnyt jelent.

Kiemelkedő szintű munkakörülményeket biztosítunk és minőségi munkavégzést várunk el.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre, Dr. Beleznay Gyöngyikének címezve szíveskedjék elküldeni.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Work Force Kft.

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...
Magyarország

Értékesítő IX.kerület

ÉrtékesítőFőbb feladatok, munkák:új ügyfelek te...

HR Projektvezető

Szeretnél kapcsolattartóként dolgozni, emberekk...