www.cvonline.hu

Orvosi asszisztens, Egészségügyi asszisztens

  • A hirdetés 12 napja lejárt

Győri gyermekorvosi rendelőbe

egészségügyi asszisztens munkatársat

keresünk.

Munkafeladatok:

  • az adminisztratív teendők ellátása
  • a betegellátás asszisztálása
  • a szükséges anyagok, eszközök tisztán,használatra készen tartása

Egészségügyi végzettség alapfeltétel.

Előnyös kompetenciák:

  • Kiváló számítógépes és gépírási tudás
  • Szakmai tapasztalat

Szükséges kompetenciák:

  • Egészségügyi végzettség
  • Felhasználó szintű számító gépes ismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
Helyek Győr (Győr, Zúgó u., 9025 Magyarország)
Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Egészségügy / Szociális ellátás > Orvos asszisztens
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő