www.cvonline.hu

Orvosi állások Németországban

  • A hirdetés 891 napja lejárt

Több száz rezidens, szakorvos jelölt, szakorvos, főorvos állás Németországban az alábbi szakterületeken: Általános orvostan, Belgyógyászat, Tüdőgyógyászat, Kardiológia, Gasztroenterológia, Endokrinológia, Reumatológia, Hematológia, Onkológia, Geriátria, Neurológia, Csecsemő- és gyermekgyógyászat, Pszichiátria, Fizioterápia, Aneszteziológia és intenzív terápia, Sebészet, Érsebészet, Szívsebészet, Mellkas sebészet, Gyermeksebészet, Ortopédia, Idegsebészet, Szemészet, Szülészet-nőgyógyászat, Fül-orr-gégegyógyászat, Urológia, Radiológia

Elvárások:

  • Általános orvos (de nem fogorvos): rezidens, szakorvosjelölt, szakorvos, főorvos
  • alap-/középfokú német nyelvismeret
  • várjuk jelentkezését azoknak is, akik kevés német nyelvtudással rendelkeznek, de szeretnék elsajátítani a nyelvet.
  • finanszírozunk B2-es intenzív nyelvtanfolyamot Berlinben – egyedi kulturális és tanulási lehetőség

 Feladatok / Juttatások:

 Az Ön szakterületének megfelelő kötelező feladatok.

 Versenyképes fizetés már 3500 euró-tól/ hónap.

  • Beteg- és társadalombiztosítás
  • Ügyeleti plusz bér
  • Az Ön igényeinek megfelelő állás közvetítése
  • A működési engedély megszerzése, a munkaadóval folytatott interjút követő 1-2 hónapon belül
  • Asszisztencia a Németországi interjún
  • Asszisztencia a szerződés aláírásakor
  • Igény szerint segítünk óvodát, napközit vagy iskolát keresni a gyerekek számára

Az EGV Recruiting egy munkaerő közvetítő cég, egyéni igényekre és hatékony toborzásra szakosított az orvosi személyzet területén.

Megalakulásunknak előzménye hogy ügyfeleinknek biztosítsunk minőséget és szakértést. Szolgáltatásainknak alapja az ügyfél igényeinek megértése és kielégítése.

Továbbá fontos számunkra a jelöltek elképzelései, akiknek ez úton ajánlunk tanácsadást a toborzás ideje alatt, támogatást az új környezet beilleszkedéséhez és lehetőséget professzionális fejlődésre.

A mi képesítésünk, hogy a megfelelő embert a megfelelő helyre vigyük, eredményezve értéket ügyfeleink és jelöltjeink számára.

Helyek Külföld
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Külföldi munka
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német