www.cvonline.hu

Orvosi állások a skandináv országokban

  • A hirdetés 1159 napja lejárt

Álláslehetőség orvosok számára Svédországban/Norvégiában/Dániában a következő szakterületeken: Általános és gyermekpszichiátria, Radiológia, kardiológia, gasztroenterológia, belgyógyászat, geriátria, reumatológia, radiológia, tüdőgyógyászat, endokrinológia, neurológia, szemészet.

Elvárások:

  • Szakorvosi oklevél
  • Egy nemzetközileg használt nyelv ismerete: angol, német, francia.

Feladatok / Juttatások:

Az Ön szakterületének megfelelő kötelező feladatok.

  • Ajánlunk ingyenes svéd és norvég nyelvtanfolyamot, úgy az orvosok, mint a családjaik számára.
  • Versenyképes fizetés
  • Az Ön igényeinek megfelelő állás közvetítése
  • A működési engedély megszerzése
  • Asszisztencia a Svédországi/Norvégiai interjún
  • Asszisztencia a szerződés aláírásakor

Az EGV Recruiting egy munkaerő közvetítő cég, mely egyéni igényekre és hatékony toborzásra szakosodott az orvosi személyzet területén. Célunk, hogy ügyfeleinknek biztosítsunk minőségi szolgáltatást és szakértést. Szolgáltatásainknak alapja az ügyfél igényeinek megértése és kielégítése.

Továbbá fontosak számunkra a jelöltek elképzelései, akiknek ez úton ajánlunk tanácsadást a toborzás ideje alatt, támogatást az új környezetbe való beilleszkedéséhez és lehetőséget professzionális fejlődésre. Erősségünk, hogy a megfelelő embert a megfelelő helyre visszük, megelégedettséget eredményezve úgy ügyfeleink, mint jelöltjeink számára.