www.cvonline.hu

Orvosi állás Berlinben

  • A hirdetés 985 napja lejárt

Partnerünk, egy orvosi karrier-tanácsadással foglalkozó cég Németországon belül Berlin központjába keres orvosokat!

Szükséges képzettség:

  • Németországban érvényes végzettség elismertetés – ’Approbation’
  • C1-es német nyelvvizsga
  • Ultrahang használatában tapasztalat
  • Érdeklődés/már meglévő képesítés mikrobiológia/mikológia területén
  • Érdeklődés a hagyományos kínai orvoslás iránt
  • Szakorvosi képesítés általános orvosi / belgyógyászati területen előnyt jelent, de nem feltétel

Amit mi kínálunk:

  • Álláslehetőség magánorvosi ágazatban saját rendelővel,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3500-4000 Euro körüli bérezéssel (a bérezés tárgyalás alapját képezheti végzettségnek megfelelően), mindez kiegészül a nyereségből való részesedéssel
  • Gondoskodunk szállásról Berlin központjában
  • Nyelvi szintfelmérőn való részvétel
  • Önéletrajz, pályázati anyag magas színvonalú összeállítása – illetve ebben való segítség
  • Németországi interjúk tejes körű megszervezése
  • A magyar diploma németországi elismertetéséhez szükséges, hivatalos dokumentumok intézésében az EUWORK teljes körű segítséget nyújt és a felmerülő költségek egy részét átvállalja
  • Az ügyintézésben, felkészülésben esetlegesen felmerülő problémák esetén állunk rendelkezésére

A munkavállaláshoz feltétlenül szükséges Németországba utazni egy felvételi beszélgetésre – ennek során az utazás, a szállás és az ellátás biztosított, azaz teljesen ingyenes a kiutazó jelöltünknek!
Sikeres interjút követően legkésőbb 1,5-2 hónap múlva lehetséges a munkakezdés (ennyi időt vesz igénybe az orvosi diploma hivatalos elismertetése).
Szolgáltatásunk a munkavállaló felé teljes mértékben ingyenes!

Német nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése email címre várjuk vagy várjuk megtisztelő hívását a 06-1-203-5833 -as telefonszámon.

Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves