www.cvonline.hu

Orvosdiagnosztikai laboratóriumi analitikus

  • Company_icon Országos Vérellátó Szolgálat
  • Location_icon XI. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

Az Országos Vérellátó Szolgálat Konfirmáló Laboratóriuma

ORVOSDIAGNOSZTIKAI LABORATÓRIUMI ANALITIKUS

munkatársat keres

Feladatok:

  • laboratóriumi feladatok ellátása

Elvárások:

  • BSc orvosdiagnosztikai laboratóriumi analitikus képesítés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • laboratóriumban szerzett gyakorlat

Egyéb információk:

  • normál munkarendben történő munkavégzés
  • a közalkalmazotti jogviszony 4 hónapos próbaidővel határozott időre szól 2018.12.31-ig.
  • jelentkezési határidő: 2017. december 20.
  • illetmény és juttatások a Kjt. alapján történő megegyezés szerint
  • jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal Dr. Barabás Éva laboratóriumi vezetőnél lehet: 1113 Budapest, Karolina út 19-21., a Jelentkezés gombra kattintva, illetve a lenti e-mail címen.
Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > ápolási asszisztens, Egészségügyi laborasszisztens, Orvos asszisztens
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű