www.cvonline.hu

Orvos

  • A hirdetés 873 napja lejárt

Az Inter-Ambulance Zrt. fő tevékenységi köre, egyéb humán-egészségügyi ellátás, elsődlegesen orvosi ügyeletek működtetése. Cégcsoportunk orvos szakmai vezetője Dr. Zacher Gábor.

Cégcsoportunk tagcégei minden tevékenységükben ISO 9001 szabvány szerint dolgoznak. Országos szinten 12 megyében vagyunk jelen, több mint 70 telephellyel. Cégcsoportunk által üzemeltetett ügyeletek, rendelők, valamint mentőautóink technikai színvonalát neves cégekkel kötött szerződéseink biztosítják.

Cégünk által üzemeltetett központi orvosi ügyeletekbe orvosokat keresünk az ország egész területén!

Feladatok: orvos munkaköri

Elvárások: orvosi diploma

Munkavégzés helye: ország egész területén

Foglalkoztatottság: teljes-, rész munkaidős

Fizetés: megegyezés szerint

Jelentkezés módja: Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését: szakmai önéletrajzát küldje el az alábbi email címre.

Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...