www.cvonline.hu

Orvos

  • A hirdetés 957 napja lejárt

A DENSO Corporation 1949-ben a Toyota-csoportból kiválva alakult meg Japánban. A cégcsoport vállalatai elsősorban járműipari beszállítóként komplett rendszereket terveznek és gyártanak. Termékei között szerepelnek közös nyomócsöves befecskendező rendszerek (Common Rail), légszűrők, légkondicionálók, gyújtógyertyák, benzines injektorok.
A magyarországi gyártás 70.000 m2 alapterületű gyártócsarnokban közel 4500 fős aktív létszámmal történik, melyből közel 1000 fő bérelt munkavállaló.

A DENSO Gyártó Magyarország Kft. székesfehérvári csapatába keres

 Orvos

Munkatársakat

2 műszakos munkarend vállalásával.

FELADATOK:

  • A vonatkozó jogszabályokban és egyéb belső eljárásokban meghatározott orvosi feladatok ellátása.

ELVÁRÁS:

  • Foglalkozás-orvostan szakorvos vagy üzemorvostan szakorvosi szakképzettséggel rendelkező szakorvos végzettség.

A foglalkozás-egészségügyi feladatok teljeskörű ellátása vállalkozói szolgáltatás formájában is végezhető.

Helyek Fejér
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr