www.cvonline.hu

Orvos

  • A hirdetés 984 napja lejárt

Egészségügyi laboratóriumi szolgáltatásokat nyújtó vállalatunk székesfehérvári laboratóriumába munkatársat keres, az alábbi pozícióba, azonnali munkakezdéssel:

Orvos

Elvárások:

  • egyetemi végzettség:
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság
  • jó munkabírás, terhelhetőség

Előny:

  • orvosi laboratóriumi szakvizsga
  • gyakorlat a klinikai kémiai, hematológiai diagnosztika területén

Feladatok:

  • klinikai laboratóriumi vizsgálatok végzése, felügyelete, eredmények értékelése, ellenőrzése, kiadása
  • külső jártassági vizsgálatban való részvétel
  • kapcsolattartás és konzultálás a vizsgálatokat kérő orvosokkal
  • minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés
  • szombati műszakban való részvétel

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Seregélyesi út 3.

Szakmai önéletrajzát a megpályázott pozíció és a fizetési igény feltüntetésével az alábbi  e-mail címre küldheti.

Helyek Fejér
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Egészségügy / Szociális ellátás
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő