www.cvonline.hu

Orvos vagy biológus

  • A hirdetés 964 napja lejárt

Egészségügyi laborszolgáltatásokat nyújtó vállalatunk budapesti laboratóriumába munkatársat keres, az alábbi pozícióba, azonnali munkakezdéssel:

  • Orvos vagy biológus

Elvárások:

  • egyetemi végzettség:
    • orvos
    • biológus mikrobiológiai szakiránnyal
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság
  • jó munkabírás, terhelhetőség

Előny:

  • orvosi mikrobiológia szakvizsga
  • gyakorlat a vegyes bakteriológia, enterális vagy szerológiai diagnosztika területén

Feladatok:

  • mikrobiológiai vizsgálatok végzése, felügyelete, eredmények értékelése, ellenőrzése, kiadása
  • külső jártassági vizsgálatban való részvétel
  • kapcsolattartás és konzultálás a vizsgálatokat kérő orvosokkal
  • minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés
  • csúsztatott munkarendben, ügyeletben való részvétel

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

Szakmai önéletrajzát a megpályázott pozíció és a fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre küldheti.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő