www.cvonline.hu

Orvos, szakorvos

  • Company_icon Országos Vérellátó Szolgálat
  • Location_icon Pécs, Baranya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

Az Országos Vérellátó Szolgálat Pécsi Regionális Vérellátó Központja pályázatot hirdet

 munkakör betöltésére.

 A transzfúziológia szakma iránt érdeklődő pályakezdő orvosok jelentkezését is várjuk, rezidensi pozíció betöltésére!

Feladatok:

  • vércsoport szerológiai vizsgálatokkal, vérkészítményekkel és donorvizsgálattal kapcsolatos feladatok ellátása

Pályázati feltételek:

  • általános orvosi diploma
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • transzfúziológiai szakvizsga megléte

A pályázathoz csatolandó:

  • részletes szakmai önéletrajz
  • végzettséget, képzettséget, nyelvismeretet igazoló okiratok másolatai
  • Orvosok Működési Alapnyilvántartásának másolata

Egyéb információk:

  • a közalkalmazotti jogviszony 4 hónap próbaidővel határozatlan időre szól
  • a pályázat beadásának határideje: 2017. december 29.
  • a pályázat elbírálásának határideje: a jelentkezési határidőt követő 15 nap
  • az állás betölthető: a pályázati eljárást követően
  • illetmény és juttatások: Kjt. alapján történő megegyezés szerint
  • a pályázatok benyújtása: dr. Siba Krisztina régióigazgató főorvosnak címezve az Intézet címére (7624 Pécs, Pacsirta u. 3.), vagy az alábbi email címre.
Helyek Pécs
Baranya
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Orvos
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű