www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 971072
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, egy étrend-kiegészítőket és orvostechnikai eszközöket forgalmazó cég számára keresünk

ORVOS-PATIKALÁTOGATÓ

munkatársat, vállalkozói (esetleg alkalmazotti) státuszba hosszú távra, az alábbi területre:
Észak-Nyugat Magyarország.

Elvárások:
  • Orvos, gyógyszerész, biológus (vagy egyéb felsőfokú egészségügyi végzettség)
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook Express) ismeret és gyakorlat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, siker orientáltság, üzleti érzék
  • Nagyfokú önállóság, mobilitás
  • A vállalkozói státusz előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • Kihívásokkal teli, kreatív feladatkör
  • Korrekt bérezés, bónusz lehetőségek
  • Teljesíthető tervek
Munakvégzés helye:
  • Észak-Nyugat Magyarország
Munkakezdés:
  •  Azonnal
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest